Midas Doğalgaz

Kurumsal

Eskişehir Midas Doğalgaz, tecrübeli ekibiyle yetkili doğalgaz projelendirme firması olarak doğalgaz tesisatı montajını yapmakta olan, geniş teknik ekipman sahibi, profesyonel bir firmadır. Bugüne kadar Eskişehir ve çevresinde birçok binanın, kurumun projelendirme ve montaj işlerinde doğalgaz firması olarak hizmet veren ekibimiz, adını başarıyla bugünlere taşımıştır.

Eskişehir doğalgaz tesisatçısı olarak tüm altyapı ve üstyapı işlerimizde öncelikli kriterimiz güvenlik ve müşteri memnuniyetidir. Midas Doğalgaz olarak başarımızdaki en önemli sırlarımızdan biri de hızlı fiyat teklifi verebilme özelliğimizdir. Gün boyu destek sağlayan teknik ekibimiz, gerekli bilgileri verdiğinizde en kısa sürede bunu bir fiyat teklifine dönüştürerek sizlere ulaştırır.

Sıcak bir yuva hayaliniz için en baştan atılması gereken en kritik adım olan doğalgaz tesisat projelendirme ve montajında büyük bir titizlikle hizmet vermekteyiz. Midas Doğalgaz, kaliteli işlerine bugün bir de Demirdöküm Eskişehir Yetkili Satış firması olmanın gururunu ekleyerek markanın tüm ürünlerine ulaşabileceğiniz geniş bir showroomla hizmetinizdedir.

Eskişehir Demirdöküm bayii olarak Demirdöküm markasının kalitesini yuvalarına taşımak isteyen ev sahiplerine garantili, güvenli bir şekilde bütçelerine en uygun ürünü bulmalarına yardımcı olmaktayız.

 

Eskişehir Midas Doğalgaz İletişim Bilgileri:

Telefon: 0222 226 11 22  | 0222 225 40 82

Adres: Vişnelik Mah. Taşköprü Cad. No: 99/F ESKİŞEHİR